Прегазен маж кај Куклиш, возачот побегнал
Хаос во Солун, сопственикот на ПАОК ги бркаше судиите со пиштол!
March 12, 2018
Владин економски тим на средба со бизнисмени од ССК
March 12, 2018

Прегазен маж кај Куклиш, возачот побегнал

loading...

На регионалниот пат Струмица-Банско, на излезот од селото Куклиш синоќа во 21 часот и 20 минути од засега непознато возило е прегазен маж.

По несреќата возачот веднаш побегнал, а прегазениот маж починал на местото на несреќата.

Жители на селото Куклиш потврдуваат дека нивниот соселанец Г.С. (61) починал веднаш од здобиените повреди, а телото било однесено на обдукција во Скопје.

Од струмичката полиција ја потврдија несреќата, а со повеќе детали ќе излезат во текот на денот

loading...
Loading...